Hakkımızda

Barbaros Laboratuvarları, tıbbi laboratuvar hizmetlerinde ulusal ve uluslararası Standart veya tanımlanmış test metotları ile hasta bakımını en üst düzeyde sürdürmek için mümkün olan en kısa sürede, ekonomik koşullarda kaliteli hizmeti, tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik ve güvenilirlik ilkelerini esas alarak sürdürmeyi temel politika olarak benimser.

Bu politikayı gerçekleştirmek amacıyla laboratuvar çalışanlarının eğitimlerle sürekli gelişimini sağlayarak tüm faaliyetlerinde kalite yönetim sisteminde yer alan dokümanlara hakim olacağını, titizlikle ve tavizsiz uygulayarak sistemin gerekliliklerini karşılarken, analiz personeli de doğru, kesin ve güvenilir sonuç vermeyi hedefler. Üst yönetim tüm çalışanların yazılı kalite yönetim sisteminin gerekliliklerini karşılayacağını ve buna uygun hareket edeceğini taahhüt eder. Laboratuvar Kalite Yönetim Sisteminin tüm faaliyet ve hizmetlerde uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi tüm çalışanlar ve üst yönetimin sorumluluğundadır.

Barbaros Laboratuvarları yönetimi ISO 9001:2008 Standardının şartlarına uygun olarak oluşturulan Laboratuar Kalite Yönetim Sistemini uygular ve çalışanların da tam katılımını sağlayarak, standarda uygun olarak kalite yönetiminde sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder. Bu anlamda da hasta isteklerini en üst sevide karşılayabilmek için kalite yönetim bilinci ile kendini ve yaptığı işi sürekli geliştiren iyi eğitimli, konusunda uzman teknik ve idari personeli istihdamını sürdürerek ülkemizde ve yakın çevrede tercih edilen öncü ve referans laboratuvar olmayı amaçlar.

Web Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi